Wybielanie zębów

Wybielanie w Dentalex

Olśniewająco biały uśmiech jest ozdobą, o którą warto się postarać!

 

W 100% naturalne i bezpieczne wybielanie w Dentalex teraz w bardzo korzystnej, cenie!

Naturalnie białe zęby są podstawą pięknego i zdrowego uśmiechu. Nie zawsze jednak możemy się poszczycić nieskazitelną bielą uzębienia. W dzisiejszych czasach, gdy stomatologia estetyczna zyskuje na popularności, wybielanie zębów staje się bardzo powszechne. Zdecydowanie za najskuteczniejsze uważa się wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym.

 

Działamy kompleksowo, mając na celu walory zarówno estetyczne jak i zdrowotne.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wybielania zębów w cenie promocyjnej. Oferta obejmuje następujące zabiegi:

  • skaling

  • wybielanie gabinetowe lampą

  • nakładki wybielające wykonane indywidualnie dla Pacjenta

  • 3 opakowania preparatu do wybielania nakładkowego (domowego).

Usuwanie kamienia nazębnego (skaling) to jeden z podstawowych zabiegów stomatologicznych, który zaleca się wykonywać nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Nadmierne nagromadzenie się osadu nazębnego może skutkować próchnicą, paradontozą i chorobami dziąseł. Skaling wykonujemy po to, by jak najdłużej zachować w dobrym zdrowiu zęby, dziąsła i kości.


Wybielanie zębów polega na rozjaśnieniu koloru zębów oraz usunięciu przebarwień. Rozjaśnianie zębów jest wskazane ze względów estetycznych i ma na celu usunięcie przebarwień obecnych na zębach od momentu wyrżnięcia, a także pojawiających się z wiekiem.

Kusząca promocja

Do końca sierpnia

Zdrowy uśmiech w Dentalex

Doświadczony zespół, najlepsze wyposażenie to gwarancja powodzenia
Dentalex-wybielanie-reklama

Serdecznie zapraszamy na konsultację z naszą dyplomowaną higienistką stomatologiczną w celu ustalenia poszczególnych kroków w drodze wybielania indywidualnie dla każdego Pacjenta.

Parking

Klimatyzacja

WiFi

RTG

Bezbolesne leczenie

Płatność kartą

Transport z lotniska

Scroll to Top